مشاور فنی انتخاب محصولات و خدماتinfo@kerkerehbarghi.ir

شرکت زومر(sommer)

کرکره برقی کرکره برقی کرکره برقی

شرکت زومر(sommer)

آریا کنترل با سابقه 15 ساله در زمینه اجرای پروژه های کرکره برقی ،درب پارکینگ نماینده رسمی محصولات زومر آلمان در ایران میباشد شرکت زومر از شرکتهای پیشرو در این صنعت در کشور آلمان میباشد که صادرات درب بازکن های اتوماتیک و سایر ملحقات آن , سالهاست به کلیه کشورهای دنیا من جمله ایران داردزومریکی از تولید کنندگان پیشرو در اروپا با کیفیت بالا در باز کن درب گاراژ و سیستم های کنترل بی سیم است.

در سراسر جهان، در خدمت بیش از 90 کشور جهان است.
، زومرطبق اهداف سازمانی خود برای کیفیت، پیشرفت، و نوآوری ایستاده است. محصولات زومرنشان دهنده کیفیت فوق العاده محصولات کشور آلمان و خدمات استثنایی با تمرکز اصلی ما است که همیشه در خدمت مشتریان است.
توزیع محصولات زومراز آلمان به تمام نقاط در سراسر شمال و جنوب امریکاو کانادا . از نقاط قوت این کمپانی بزرگ است.
زومربه خدمات در سطح جهانی به مشتریان و یکپارچگی محصول فوق العاده متعهد است. از مزایای محصولات زومر می توان به نصبی آسان و امن و مطمئن، در مدل های مدرن و ارائه بسیاری دیگر از مزایای منحصر به فرد نام برد .پرفروش ترین برند در ایران واروپا:

زومرآلمان در سال 2010 و 2011 در اروپا پر فروش ترین برند در زمینه تولید درب اتوماتیک ، درب پارکینگی می باشد محصولات درب بازکن اتوماتیک زومر آلمان دارای دو سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش است محصولات زومر آلمان توانایی بازو بسته شدن تا روزی 800 بار در روز را دارد از مزایای دیگر محصولات درب اتوماتیک ،کرکره برقی ،درب پارکینگی و زومر آلمان استفاده زا برق 22.5 ولت آن است. در پیشگیری از برق گرفتگی بسیار موثر است. و قابل ذکر است که از سال 2006 به این طرف دستگاههایی با ولتاژ 220 ولت برای مصارف خانگی در ایران ممنوع و منسوخ است .

رسانه

تمامی حقوق این سایت متعلق ب شرکت کرکره برقی می باشد . طراحی سئو ، بازاریابی اینترنت ، شرکت تجارت الکترونیک پویا سامانه ونک pouyaweb.net
مشاوره
فرم کار
استخدام
نام و نام خانوادگی (*)
Invalid Input
تحصیلات (*)
Invalid Input
سابقه (*)
Invalid Input
تلفن (*)
Invalid Input
ایمیل (*)
Invalid Input
رزومه (*)
Invalid Input
(*)
  از نو
Invalid Input